270 000 €
62 €/m²
Property 63230 photo 1
Property 63230 photo 2
Property 63230 photo 3
Property 63230 photo 4
Property 63230 photo 5
Property 63230 photo 6
Property 63230 photo 7
Property 63230 photo 8
Property 63230 photo 9
Property 63230 photo 10
Property 63230 photo 11
Property 63230 photo 12
Property 63230 photo 13
Property 63230 photo 14
Property 63230 photo 15

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3900 m
  • Udaljenost od grada: 40 km
  • Udaljenost od aerodroma: 39 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4337 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 186 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
300 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 35619
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
300 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 31423
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 34641
  • Kvadratura 7836 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
270 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 41644
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
220 000 € 180 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 22563
  • Kvadratura 4300 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
290 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 39979
  • Kvadratura 4343 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
250 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 26126
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
260 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 57083
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
225 000 € 187 €/m²
  • Kod objekta 56365
  • Kvadratura 1202 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter