Prodaja - Zemljište 4000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
400 000 €
100 €/m²
Property 37195 photo 1
Property 37195 photo 2
Property 37195 photo 3
Property 37195 photo 4
Property 37195 photo 5
Property 37195 photo 6
Property 37195 photo 7
Property 37195 photo 8
Property 37195 photo 9
Property 37195 photo 10
Property 37195 photo 11
Property 37195 photo 12
Property 37195 photo 13
Property 37195 photo 14
Property 37195 photo 15
Property 37195 photo 16
Property 37195 photo 17
Property 37195 photo 18
Property 37195 photo 19
Property 37195 photo 20

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od grada: 7 km
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 4000 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
405 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 34064
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
550 000 € 785 €/m²
  • Kod objekta 51327
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
350 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 25988
  • Kvadratura 17600 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
375 000 € 46 €/m²
  • Kod objekta 3960
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
350 000 € 437 €/m²
  • Kod objekta 37187
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
550 000 € 57 €/m²
  • Kod objekta 35807
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
350 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 41642
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
530 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 29696
  • Kvadratura 4050 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
400 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 3061
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
580 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 51292
  • Kvadratura 58000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter