Prodaja - Zemljište 5500 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
300 000 €
54 €/m²
Property 34372 photo 1
Property 34372 photo 2
Property 34372 photo 3
Property 34372 photo 4
Property 34372 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od grada: 34 km
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5500 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 250 kv.m.

Za prodaju
250 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 37860
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
400 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 33310
  • Kvadratura 20700 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
430 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 35809
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Preporučujemo Za prodaju
270 000 € 675 €/m²
  • Kod objekta 5232
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
330 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 22562
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
330 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 37947
  • Kvadratura 2700 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
280 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 29138
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
400 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 37195
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
250 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 51203
  • Kvadratura 4470 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
290 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 8990
  • Kvadratura 7500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter