Na upit
Property 37891 photo 1
Property 37891 photo 2
Property 37891 photo 3
Property 37891 photo 4
Property 37891 photo 5
Property 37891 photo 6
Property 37891 photo 7
Property 37891 photo 8
Property 37891 photo 9
Property 37891 photo 10
Property 37891 photo 11
Property 37891 photo 12
Property 37891 photo 13
Property 37891 photo 14
Property 37891 photo 15
Property 37891 photo 16
Property 37891 photo 17
Property 37891 photo 18
Property 37891 photo 19
Property 37891 photo 20
Property 37891 photo 21
Property 37891 photo 22
Property 37891 photo 23
Property 37891 photo 24
Property 37891 photo 25
Property 37891 photo 26
Property 37891 photo 27
Property 37891 photo 28
Property 37891 photo 29
Property 37891 photo 30
Property 37891 photo 31
Property 37891 photo 32
Property 37891 photo 33
Property 37891 photo 34
Property 37891 photo 35
Property 37891 photo 36
Property 37891 photo 37
Property 37891 photo 38
Property 37891 photo 39
Property 37891 photo 40
Property 37891 photo 41

Detalji

  • Godina izgradnje: 2002
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Za izdavanje 2-sprata vila od 320 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 600 000 € 11428 €/m²
  • Kod objekta 62213
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
340 000 € 5762 €/m²
  • Kod objekta 66025
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 067 000 € 6276 €/m²
  • Kod objekta 62193
  • Kvadratura 170 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
500 000 € 3496 €/m²
  • Kod objekta 56920
  • Kvadratura 143 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 140 000 € 5350 €/m²
  • Kod objekta 63365
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 813 000 € 3626 €/m²
  • Kod objekta 56674
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
640 000 € 6400 €/m²
  • Kod objekta 56208
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 300 000 € 5531 €/m²
  • Kod objekta 65672
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
3 000 000 € 7915 €/m²
  • Kod objekta 56466
  • Kvadratura 379 m²
  • Udaljenost od mora 37 m
Za prodaju
670 000 € 2233 €/m²
  • Kod objekta 65955
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter