340 000 €
5763 €/m²
Property 66025 photo 1
Property 66025 photo 2
Property 66025 photo 3
Property 66025 photo 4
Property 66025 photo 5
Property 66025 photo 6
Property 66025 photo 7
Property 66025 photo 8
Property 66025 photo 9
Property 66025 photo 10
Property 66025 photo 11
Property 66025 photo 12
Property 66025 photo 13
Property 66025 photo 14
Property 66025 photo 15

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 490 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju 1-sprata vila od 59 kv.m na Kritu. Vila se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne trpezarija, 2 kupatila sa tuš kabinom, ostava. Vila Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
500 000 € 3496 €/m²
  • Kod objekta 56922
  • Kvadratura 143 m²
  • Broj soba 4
Ekskluzivni Za prodaju
295 000 € 4538 €/m²
  • Kod objekta 63940
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
495 000 € 2877 €/m²
  • Kod objekta 64164
  • Kvadratura 172 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
379 000 € 1973 €/m²
  • Kod objekta 44195
  • Kvadratura 192 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
499 000 € 1996 €/m²
  • Kod objekta 55969
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 4032 €/m²
  • Kod objekta 56919
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter