1 813 000 €
3626 €/m²
Property 56674 photo 1
Property 56674 photo 2
Property 56674 photo 3
Property 56674 photo 4
Property 56674 photo 5
Property 56674 photo 6
Property 56674 photo 7
Property 56674 photo 8
Property 56674 photo 9
Property 56674 photo 10
Property 56674 photo 11
Property 56674 photo 12
Property 56674 photo 13
Property 56674 photo 14
Property 56674 photo 15
Property 56674 photo 16

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1999
  • Godina renoviranja: 2020
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: dizel
  • Stanje: Stara zgrada
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Spratnost: 3
  • Bedrooms: 2
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 500 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe. na prvom spratu se sastoji od na drugom sprat se sastoji od Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 900 000 € 7037 €/m²
  • Kod objekta 45281
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Kod objekta 64822
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 600 000 € 4571 €/m²
  • Kod objekta 60634
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Kod objekta 64823
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 140 000 € 5350 €/m²
  • Kod objekta 63365
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
2 000 000 € 7142 €/m²
  • Kod objekta 37779
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 650 000 € 4125 €/m²
  • Kod objekta 51196
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
2 700 000 € 6428 €/m²
  • Kod objekta 50284
  • Kvadratura 420 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 600 000 € 6400 €/m²
  • Kod objekta 49849
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter