1 067 000 €
6276 €/m²
Property 62193 photo 1
Property 62193 photo 2
Property 62193 photo 3
Property 62193 photo 4
Property 62193 photo 5

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Stanje: U izgradnji
  • Udaljeno od mora: 850 m
  • Udaljenost od aerodroma: 102 km

Opis

Na prodaju vila od 170 kv.m na Kritu. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.

For sale an under construction villa of 170sq.m with 770sq.m plot of exclusive usage. The villa is located in a hill close to the sea in southeast Crete. It consists of basement and ground floor. In the basement except from a WC, we find 5 rooms that can be used as storage, extra bedrooms, or space for entertainment. Ground floor consists of 2 bedrooms with their own shower WC and a living room with kitchen and dining area. The outer space has a sitting area under beautiful pergolas and a swimming pool overlooking the sea.

Lokacija

Dokumenti

Slične ponude

Za prodaju
1 100 000 € 5500 €/m²
  • Kod objekta 47133
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 5
Preporučujemo Za prodaju
1 100 000 € 960 000 € 3200 €/m²
  • Kod objekta 30410
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
1 280 000 € 3798 €/m²
  • Kod objekta 57386
  • Kvadratura 337 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
1 280 000 € 3224 €/m²
  • Kod objekta 40537
  • Kvadratura 397 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
1 500 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 65237
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 200 000 € 4477 €/m²
  • Kod objekta 41953
  • Kvadratura 268 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 200 000 € 4285 €/m²
  • Kod objekta 50227
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 350 000 € 7500 €/m²
  • Kod objekta 65279
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 300 000 € 3823 €/m²
  • Kod objekta 65872
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter