670 000 €
2233 €/m²
Property 65955 photo 1
Property 65955 photo 2
Property 65955 photo 3
Property 65955 photo 4
Property 65955 photo 5
Property 65955 photo 6
Property 65955 photo 7
Property 65955 photo 8
Property 65955 photo 9
Property 65955 photo 10
Property 65955 photo 11
Property 65955 photo 12
Property 65955 photo 13
Property 65955 photo 14
Property 65955 photo 15
Property 65955 photo 16
Property 65955 photo 17
Property 65955 photo 18
Property 65955 photo 19
Property 65955 photo 20
Property 65955 photo 21
Property 65955 photo 22
Property 65955 photo 23
Property 65955 photo 24
Property 65955 photo 25
Property 65955 photo 26
Property 65955 photo 27
Property 65955 photo 28
Property 65955 photo 29

Detalji

  • Godina izgradnje: 2010
  • Broj soba: 8
  • Grejanje: gas
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 15000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju 4-sprata vila od 300 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, 2 ostava. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne trpezarija, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Loft se sastoji od jedne spavaće sobe. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
695 000 € 2227 €/m²
  • Kod objekta 49459
  • Kvadratura 312 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 000 000 € 2590 €/m²
  • Kod objekta 65909
  • Kvadratura 386 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 61624
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 65748
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
540 000 € 4909 €/m²
  • Kod objekta 61671
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
736 000 € 5183 €/m²
  • Kod objekta 62220
  • Kvadratura 142 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter