1 300 000 €
5532 €/m²
Property 65672 photo 1
Property 65672 photo 2
Property 65672 photo 3
Property 65672 photo 4
Property 65672 photo 5
Property 65672 photo 6
Property 65672 photo 7
Property 65672 photo 8
Property 65672 photo 9
Property 65672 photo 10
Property 65672 photo 11
Property 65672 photo 12
Property 65672 photo 13
Property 65672 photo 14
Property 65672 photo 15
Property 65672 photo 16
Property 65672 photo 17
Property 65672 photo 18
Property 65672 photo 19
Property 65672 photo 20
Property 65672 photo 21
Property 65672 photo 22
Property 65672 photo 23
Property 65672 photo 24

Detalji

  • Godina izgradnje: 2022
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: A+
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 850 m
  • Udaljenost od aerodroma: 69 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 235 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 500 000 € 6818 €/m²
  • Kod objekta 65848
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 300 000 € 5909 €/m²
  • Kod objekta 38467
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 4300 m
Preporučujemo Za prodaju
1 800 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 49720
  • Kvadratura 480 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 34811
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 300 000 € 2765 €/m²
  • Kod objekta 31833
  • Kvadratura 470 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Kod objekta 64823
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Preporučujemo Za prodaju
1 100 000 € 960 000 € 3200 €/m²
  • Kod objekta 30410
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
1 250 000 € 6648 €/m²
  • Kod objekta 57194
  • Kvadratura 188 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Kod objekta 64822
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter