500 000 €
3497 €/m²
Property 56920 photo 1
Property 56920 photo 2
Property 56920 photo 3
Property 56920 photo 4
Property 56920 photo 5
Property 56920 photo 6
Property 56920 photo 7
Property 56920 photo 8
Property 56920 photo 9
Property 56920 photo 10
Property 56920 photo 11
Property 56920 photo 12

Detalji

  • Godina izgradnje: 2002
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od grada: 5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 143 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, WC. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, travnjak, garaža, grejanje, ostavu.

Slične ponude

Ekskluzivni Za prodaju
695 610 € 6381 €/m²
  • Kod objekta 64857
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
587 000 € 3668 €/m²
  • Kod objekta 42645
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
650 000 € 1354 €/m²
  • Kod objekta 30518
  • Kvadratura 480 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
540 000 € 4909 €/m²
  • Kod objekta 61671
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
693 000 € 3465 €/m²
  • Kod objekta 47134
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
490 000 € 2197 €/m²
  • Kod objekta 54643
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 6
Ekskluzivni Za prodaju
658 440 € 6040 €/m²
  • Kod objekta 64858
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter