320 000 €
21 €/m²
Property 3784 photo 1
Property 3784 photo 2
Property 3784 photo 3
Property 3784 photo 4
Property 3784 photo 5
Property 3784 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od grada: 30 km
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 15233 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 690 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
299 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 60787
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
270 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 63230
  • Kvadratura 4337 m²
  • Udaljenost od mora 3900 m
Za prodaju
325 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 45590
  • Kvadratura 5800 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
400 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 40480
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
430 000 € 170 €/m²
  • Kod objekta 44034
  • Kvadratura 2522 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
300 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 4630
  • Kvadratura 34000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
305 000 € 76 €/m²
  • Kod objekta 24096
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Preporučujemo Za prodaju
270 000 € 675 €/m²
  • Kod objekta 5232
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
390 000 € 250 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 21749
  • Kvadratura 44000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
350 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 52138
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter