Prodaja - Zemljište 4000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
305 000 €
76 €/m²
Property 24096 photo 1
Property 24096 photo 2
Property 24096 photo 3
Property 24096 photo 4
Property 24096 photo 5
Property 24096 photo 6
Property 24096 photo 7
Property 24096 photo 8
Property 24096 photo 9
Property 24096 photo 10
Property 24096 photo 11
Property 24096 photo 12
Property 24096 photo 13
Property 24096 photo 14

Detalji

  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od grada: 0,85 km
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4000 kv.m. na Krfu. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
270 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 34207
  • Kvadratura 3800 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
330 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 23091
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
250 000 € 95 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 42440
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
400 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 40479
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
430 000 € 102 €/m²
  • Kod objekta 42181
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
400 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 33310
  • Kvadratura 20700 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
350 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 63500
  • Kvadratura 5121 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
250 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 51203
  • Kvadratura 4470 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
430 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 35809
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
400 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 37195
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter