Prodaja - Zemljište 400 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
270 000 €
675 €/m²
Property 5232 photo 1
Property 5232 photo 2
Property 5232 photo 3
Property 5232 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od grada: 0,3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 39 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 400 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
320 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 50085
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
300 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 35619
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
300 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 31423
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
330 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 43299
  • Kvadratura 4400 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
220 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 29400
  • Kvadratura 6320 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
220 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 42915
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
330 000 € 118 €/m²
  • Kod objekta 60122
  • Kvadratura 2776 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
300 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 50750
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
315 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 29539
  • Kvadratura 7004 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
235 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 25906
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 900 m

Prijava za Newsletter