Prodaja - Zemljište 44000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
390 000 € 250 000 €
5 €/m²
Property 21749 photo 1
Property 21749 photo 2
Property 21749 photo 3
Property 21749 photo 4
Property 21749 photo 5
Property 21749 photo 6
Property 21749 photo 7
Property 21749 photo 8
Property 21749 photo 9
Property 21749 photo 10

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od grada: 6 km
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 44000 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
380 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 57913
  • Kvadratura 14529 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
350 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 35766
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 3200 m
Za prodaju
370 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 49614
  • Kvadratura 44872 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
550 000 € 785 €/m²
  • Kod objekta 51327
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
550 000 € 275 €/m²
  • Kod objekta 40569
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
400 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 51715
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 2750 m
Za prodaju
550 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 6155
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
399 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 60783
  • Kvadratura 13000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
350 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 63500
  • Kvadratura 5121 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
400 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 3061
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m

Prijava za Newsletter