370 000 €
6167 €/m²
Property 23011 photo 1
Property 23011 photo 2
Property 23011 photo 3
Property 23011 photo 4
Property 23011 photo 5
Property 23011 photo 6

Detalji

  • Godina izgradnje: 1966
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 28 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 60 kv.m u Atini. kuća 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
370 000 € 6166 €/m²
  • Kod objekta 23011
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 2038 €/m²
  • Kod objekta 60171
  • Kvadratura 157 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
440 000 € 2200 €/m²
  • Kod objekta 34448
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
525 000 € 2282 €/m²
  • Kod objekta 63437
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod objekta 36274
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 2115 €/m²
  • Kod objekta 22334
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
500 000 € 2840 €/m²
  • Kod objekta 33505
  • Kvadratura 176 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
510 000 € 2040 €/m²
  • Kod objekta 65685
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
490 000 € 3202 €/m²
  • Kod objekta 62905
  • Kvadratura 153 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
420 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 60001
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter