1 070 000 €
152 €/m²
Property 38960 photo 1
Property 38960 photo 2
Property 38960 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1400 m
  • Udaljenost od grada: 12 km
  • Udaljenost od aerodroma: 90 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 7000 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 5600 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad, na šumu.

Za prodaju
1 280 000 € 1 000 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 52388
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 500 000 € 1 173 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 52254
  • Kvadratura 27671 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
1 500 000 € 1160 €/m²
  • Kod objekta 10632
  • Kvadratura 1293 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
1 505 000 € 811 €/m²
  • Kod objekta 45441
  • Kvadratura 1854 m²
  • Udaljenost od mora 140 m
Za prodaju
1 060 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 41899
  • Kvadratura 86000 m²
  • Udaljenost od mora 990 m
Za prodaju
1 280 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 54603
  • Kvadratura 11799 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
1 500 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 35220
  • Kvadratura 24233 m²
  • Udaljenost od mora 3900 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 24953
  • Kvadratura 26001 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
900 000 € 750 €/m²
  • Kod objekta 38771
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
1 300 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 56285
  • Kvadratura 24000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter