Prodaja - Zemljište 2130 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Chania Kissamos
1 136 000 €
533 €/m²
Property 32760 photo 1
Property 32760 photo 2
Property 32760 photo 3
Property 32760 photo 4
Property 32760 photo 5
Property 32760 photo 6
Property 32760 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 70 m
  • Udaljenost od grada: 38 km
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 2130 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 1700 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
1 500 000 € 1 280 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 52253
  • Kvadratura 40085 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 24952
  • Kvadratura 11065 m²
Za prodaju
1 000 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 48645
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 15 m
Za prodaju
1 505 000 € 811 €/m²
  • Kod objekta 45441
  • Kvadratura 1854 m²
  • Udaljenost od mora 140 m
Za prodaju
1 600 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 36640
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
1 700 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 44681
  • Kvadratura 34000 m²
  • Udaljenost od mora 830 m
Za prodaju
1 227 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 38407
  • Kvadratura 24820 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
1 460 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 57513
  • Kvadratura 10397 m²
  • Udaljenost od mora 433 m
Za prodaju
1 000 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 34287
  • Kvadratura 89000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
1 050 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 44361
  • Kvadratura 70000 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m

Prijava za Newsletter