Prodaja - Vila 300 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
3 600 000 € 3 000 000 €
10000 €/m²
Property 29336 photo 1
Property 29336 photo 2
Property 29336 photo 3
Property 29336 photo 4
Property 29336 photo 5
Property 29336 photo 6
Property 29336 photo 7
Property 29336 photo 8
Property 29336 photo 9
Property 29336 photo 10
Property 29336 photo 11
Property 29336 photo 12
Property 29336 photo 13
  • Kod objekta 29336
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 300 m²
  • Površina placa 3000 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2008
  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin

Opis

Na prodaju vila od 300 kv.m u Pafos. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, parking, baštu, roštilj.

Za prodaju
3 500 000 € 4660 €/m²
  • Kod objekta 29070
  • Kvadratura 751 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
4 410 000 € 6466 €/m²
  • Kod objekta 23670
  • Kvadratura 682 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 800 000 € 5156 €/m²
  • Kod objekta 49062
  • Kvadratura 737 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
4 500 000 € 7500 €/m²
  • Kod objekta 49313
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
4 860 000 € 7200 €/m²
  • Kod objekta 23650
  • Kvadratura 675 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
5 000 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 49460
  • Kvadratura 800 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
2 900 000 € 9666 €/m²
  • Kod objekta 22150
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
3 400 000 € 9444 €/m²
  • Kod objekta 39277
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter