Prodaja - Vila 1000 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska Pirgos
5 995 000 €
5995 €/m²
Property 47610 photo 1
Property 47610 photo 2
Property 47610 photo 3
Property 47610 photo 4
Property 47610 photo 5
Property 47610 photo 6
Property 47610 photo 7
Property 47610 photo 8
Property 47610 photo 9
Property 47610 photo 10
Property 47610 photo 11
Property 47610 photo 12
Property 47610 photo 13
Property 47610 photo 14
Property 47610 photo 15
Property 47610 photo 16
Property 47610 photo 17
Property 47610 photo 18
Property 47610 photo 19
Property 47610 photo 20
Property 47610 photo 21
Property 47610 photo 22

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 10
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 7
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 9
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od grada: 18 km
  • Udaljenost od aerodroma: 54 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 1000 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila, 2 ostava. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, 2 WC. na prvom spratu se sastoji od 5 spavaće sobe, 5 kupatila, ostava. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
6 780 000 € 7353 €/m²
  • Kod objekta 23659
  • Kvadratura 922 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
6 300 000 € 7627 €/m²
  • Kod objekta 49056
  • Kvadratura 826 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
5 995 000 € 5995 €/m²
  • Kod objekta 47610
  • Kvadratura 1000 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
6 450 000 € 8945 €/m²
  • Kod objekta 23600
  • Kvadratura 721 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
5 500 000 € 4 500 000 € 8181 €/m²
  • Kod objekta 25784
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
8 300 000 € 16938 €/m²
  • Kod objekta 9670
  • Kvadratura 490 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
6 245 000 € 13877 €/m²
  • Kod objekta 46120
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
6 350 000 € 8906 €/m²
  • Kod objekta 23654
  • Kvadratura 713 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
6 940 000 € 8032 €/m²
  • Kod objekta 23647
  • Kvadratura 864 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
6 000 000 € 5976 €/m²
  • Kod objekta 49871
  • Kvadratura 1004 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter