Prodaja - Vila 360 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
1 800 000 €
5000 €/m²
Property 44621 photo 1
Property 44621 photo 2
Property 44621 photo 3
Property 44621 photo 4
Property 44621 photo 5
Property 44621 photo 6
Property 44621 photo 7
Property 44621 photo 8
Property 44621 photo 9
Property 44621 photo 10
Property 44621 photo 11
Property 44621 photo 12
  • Kod objekta 44621
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 360 m²
  • Površina placa 2500 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2007
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od grada: 15 km
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 360 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, jedne kuhinje, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 000 000 € 4545 €/m²
  • Kod objekta 35703
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 500 000 € 3409 €/m²
  • Kod objekta 52362
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 600 000 € 7647 €/m²
  • Kod objekta 39325
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 500 000 € 3409 €/m²
  • Kod objekta 47537
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 400 000 € 3767 €/m²
  • Kod objekta 48815
  • Kvadratura 637 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 270 000 € 6005 €/m²
  • Kod objekta 45647
  • Kvadratura 378 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
2 500 000 € 5952 €/m²
  • Kod objekta 23740
  • Kvadratura 420 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
2 600 000 € 4126 €/m²
  • Kod objekta 43617
  • Kvadratura 630 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 463 700 € 4158 €/m²
  • Kod objekta 45384
  • Kvadratura 352 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter