350 000 € 330 000 €
48 €/m²
Property 56284 photo 1
Property 56284 photo 2
Property 56284 photo 3
Property 56284 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2300 m
  • Udaljenost od grada: 0,6 km
  • Udaljenost od aerodroma: 5,5 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6800 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
480 000 € 1263 €/m²
  • Kod objekta 50582
  • Kvadratura 380 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
375 000 € 154 €/m²
  • Kod objekta 39514
  • Kvadratura 2420 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
500 000 € 2688 €/m²
  • Kod objekta 56281
  • Kvadratura 186 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
288 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 52613
  • Kvadratura 4300 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
397 000 € 397 €/m²
  • Kod objekta 38909
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 170 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 43298
  • Kvadratura 2600 m²
  • Udaljenost od mora 416 m
Za prodaju
299 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 64922
  • Kvadratura 6095 m²
  • Udaljenost od mora 527 m
Za prodaju
450 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 38250
  • Kvadratura 10800 m²
  • Udaljenost od mora 6200 m
Za prodaju
365 000 € 251 €/m²
  • Kod objekta 36851
  • Kvadratura 1450 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
450 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 42919
  • Kvadratura 12520 m²
  • Udaljenost od mora 750 m

Prijava za Newsletter