330 000 €
60 €/m²
Property 36445 photo 1
Property 36445 photo 2
Property 36445 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 43 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 5500 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad, na šumu.

Za prodaju
300 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 49100
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
299 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 63201
  • Kvadratura 70000 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
280 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 44635
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
340 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 37045
  • Kvadratura 1540 m²
  • Udaljenost od mora 480 m
Za prodaju
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 49171
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
330 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 40256
  • Kvadratura 11500 m²
  • Udaljenost od mora 6400 m
Za prodaju
490 000 € 168 €/m²
  • Kod objekta 37747
  • Kvadratura 2900 m²
  • Udaljenost od mora 8700 m
Za prodaju
320 000 € 1584 €/m²
  • Kod objekta 64279
  • Kvadratura 202 m²
  • Udaljenost od mora 186 m
Za prodaju
299 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 40594
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m

Prijava za Newsletter