Prodaja - Zemljište 1500 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Chania Keramija
85 000 € 75 000 €
50 €/m²
Property 56830 photo 1
Property 56830 photo 2
Property 56830 photo 3
Property 56830 photo 4
Property 56830 photo 5
Property 56830 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od grada: 8 km
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1500 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 800 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
80 000 € 65 000 € 204 €/m²
  • Kod objekta 42243
  • Kvadratura 318 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
86 000 € 192 €/m²
  • Kod objekta 50218
  • Kvadratura 447 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
115 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 62016
  • Kvadratura 5343 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
97 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 52623
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
120 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 51455
  • Kvadratura 1900 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
86 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 46057
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
125 000 € 80 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 37776
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
86 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 62729
  • Kvadratura 2785 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
75 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 50711
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
100 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 50361
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m

Prijava za Newsletter