100 000 €
44 €/m²
Property 29508 photo 1
Property 29508 photo 2
Property 29508 photo 3
Property 29508 photo 4
Property 29508 photo 5
Property 29508 photo 6
Property 29508 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od grada: 45 km
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2240 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
140 000 € 187 €/m²
  • Kod objekta 57456
  • Kvadratura 748 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
130 000 € 77 €/m²
  • Kod objekta 57161
  • Kvadratura 1670 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
120 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 47188
  • Kvadratura 1924 m²
  • Udaljenost od mora 1114 m
Za prodaju
107 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 65472
  • Kvadratura 1130 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
95 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 43342
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 1010 m
Za prodaju
82 000 € 80 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 48428
  • Kvadratura 2900 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
138 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 55956
  • Kvadratura 3092 m²
  • Udaljenost od mora 950 m
Za prodaju
129 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 33756
  • Kvadratura 4168 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
110 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 47187
  • Kvadratura 1285 m²
  • Udaljenost od mora 1114 m
Za prodaju
120 000 € 65 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 16530
  • Kvadratura 4328 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter