Prodaja - Zemljište 9200 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika Vilija Psatha
500 000 €
54 €/m²
Property 30296 photo 1
Property 30296 photo 2
Property 30296 photo 3
Property 30296 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10 m
  • Udaljenost od grada: 65 km
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 9200 kv.m. na Atici. Na zemljištu: sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 275 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
450 000 € 225 €/m²
  • Kod objekta 31362
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
650 000 € 550 000 € 611 €/m²
  • Kod objekta 56455
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 70 m
Za prodaju
450 000 € 375 €/m²
  • Kod objekta 14679
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
540 000 € 245 €/m²
  • Kod objekta 64082
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
550 000 € 1571 €/m²
  • Kod objekta 60566
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
650 000 € 1081 €/m²
  • Kod objekta 4337
  • Kvadratura 601 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
580 000 € 580 €/m²
  • Kod objekta 64083
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 1350 m
Za prodaju
425 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 23825
  • Kvadratura 12600 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
560 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 9578
  • Kvadratura 2600 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
500 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 9560
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter