Prodaja - Zemljište 6500 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
235 000 €
36 €/m²
Property 25906 photo 1
Property 25906 photo 2
Property 25906 photo 3
Property 25906 photo 4
Property 25906 photo 5
Property 25906 photo 6
Property 25906 photo 7
Property 25906 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6500 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
250 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 30567
  • Kvadratura 11017 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
225 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 30919
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
230 000 € 153 €/m²
  • Kod objekta 57883
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
250 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 35219
  • Kvadratura 5200 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
198 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 34374
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
220 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 31079
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
270 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 63230
  • Kvadratura 4337 m²
  • Udaljenost od mora 3900 m
Za prodaju
200 000 € 266 €/m²
  • Kod objekta 50849
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
315 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 29539
  • Kvadratura 7004 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m

Prijava za Newsletter