220 000 €
50 €/m²
Property 26193 photo 1
Property 26193 photo 2
Property 26193 photo 3
Property 26193 photo 4
Property 26193 photo 5
Property 26193 photo 6
Property 26193 photo 7
Property 26193 photo 8
Property 26193 photo 9
Property 26193 photo 10
Property 26193 photo 11
Property 26193 photo 12
Property 26193 photo 13
Property 26193 photo 14
Property 26193 photo 15
Property 26193 photo 16
Property 26193 photo 17
Property 26193 photo 18

Detalji

  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od grada: 30 km
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4363 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
250 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 35219
  • Kvadratura 5200 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
190 000 € 150 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 38953
  • Kvadratura 8104 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
320 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 33336
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
225 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 51788
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
300 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 35619
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
300 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 31423
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
188 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 61705
  • Kvadratura 3500 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
270 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 41644
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
240 000 € 180 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 31267
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
290 000 € 181 €/m²
  • Kod objekta 44583
  • Kvadratura 1600 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter