150 000 €
2500 €/m²
Property 34854 photo 1
Property 34854 photo 2
Property 34854 photo 3
Property 34854 photo 4
Property 34854 photo 5
Property 34854 photo 6
Property 34854 photo 7
Property 34854 photo 8
Property 34854 photo 9
Property 34854 photo 10
Property 34854 photo 11
Property 34854 photo 12
Property 34854 photo 13
Property 34854 photo 14
Property 34854 photo 15
Property 34854 photo 16
Property 34854 photo 17
Property 34854 photo 18
Property 34854 photo 19

Detalji

  • Godina izgradnje: 1973
  • Godina renoviranja: 2018
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: ostalo
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 2 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin

Opis

Na prodaju stan od 60 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
215 000 € 2828 €/m²
  • Kod objekta 50642
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
190 000 € 1652 €/m²
  • Kod objekta 44137
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
130 000 € 2363 €/m²
  • Kod objekta 65937
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 1769 €/m²
  • Kod objekta 53236
  • Kvadratura 113 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
165 000 € 3437 €/m²
  • Kod objekta 65227
  • Kvadratura 48 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
135 000 € 1115 €/m²
  • Kod objekta 57535
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 60320
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
190 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 65592
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
220 000 € 3283 €/m²
  • Kod objekta 65034
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter