210 000 € 205 000 €
2563 €/m²
Property 54495 photo 1
Property 54495 photo 2
Property 54495 photo 3
Property 54495 photo 4
Property 54495 photo 5
Property 54495 photo 6
Property 54495 photo 7
Property 54495 photo 8
Property 54495 photo 9
Property 54495 photo 10
Property 54495 photo 11
Property 54495 photo 12
Property 54495 photo 13
Property 54495 photo 14
Property 54495 photo 15
Property 54495 photo 16
Property 54495 photo 17
Property 54495 photo 18
Property 54495 photo 19
Property 54495 photo 20
Property 54495 photo 21
Property 54495 photo 22
Property 54495 photo 23

Detalji

  • Sprat: 4.sprat
  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 225 m
  • Udaljenost od aerodroma: 49 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 80 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, 2 ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
260 000 € 5909 €/m²
  • Kod objekta 66010
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 3283 €/m²
  • Kod objekta 65034
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 7142 €/m²
  • Kod objekta 65919
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 4146 €/m²
  • Kod objekta 65308
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
263 000 € 5977 €/m²
  • Kod objekta 65216
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
255 000 € 4180 €/m²
  • Kod objekta 65116
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65306
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 3437 €/m²
  • Kod objekta 65069
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
294 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 65766
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
310 000 € 7380 €/m²
  • Kod objekta 63911
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter