220 000 €
3284 €/m²
Property 65034 photo 1
Property 65034 photo 2
Property 65034 photo 3
Property 65034 photo 4
Property 65034 photo 5
Property 65034 photo 6
Property 65034 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 1954
  • Godina renoviranja: 2018
  • Broj soba: 3
  • Tip sobe: 67
  • Grejanje: električno
  • Type of flooring: tiles
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 6200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 67 kv.m u Atini. Stan se nalazi u suterenu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
270 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 65356
  • Kvadratura 27 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
305 000 € 4841 €/m²
  • Kod objekta 63704
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 6923 €/m²
  • Kod objekta 65354
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
275 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 66014
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 65787
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
230 000 € 3239 €/m²
  • Kod objekta 65778
  • Kvadratura 71 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 5400 €/m²
  • Kod objekta 65320
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
280 000 € 4179 €/m²
  • Kod objekta 65299
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 65252
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
215 000 € 2621 €/m²
  • Kod objekta 66032
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter