Prodaja - Stan 76 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar
215 000 €
2829 €/m²
Property 50642 photo 1
  • Kod objekta 50642
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 76 m²
  • Region Atina
  • Mesto Atina - Centar (Atika)
  • Broj soba 2

Detalji

  • Godina izgradnje: 1982
  • Broj soba: 2
  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju stan od 76 kv.m u Atini. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
260 000 € 8125 €/m²
  • Kod objekta 64932
  • Kvadratura 32 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
290 000 € 3411 €/m²
  • Kod objekta 65145
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 6585 €/m²
  • Kod objekta 65352
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 5744 €/m²
  • Kod objekta 65317
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
220 000 € 3283 €/m²
  • Kod objekta 65034
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 65784
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
263 000 € 5977 €/m²
  • Kod objekta 65216
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
310 000 € 7380 €/m²
  • Kod objekta 63911
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
275 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 66014
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter