190 000 €
2000 €/m²
Property 65592 photo 1
Property 65592 photo 2
Property 65592 photo 3
Property 65592 photo 4
Property 65592 photo 5
Property 65592 photo 6
Property 65592 photo 7
Property 65592 photo 8
Property 65592 photo 9
Property 65592 photo 10
Property 65592 photo 11
Property 65592 photo 12
Property 65592 photo 13
Property 65592 photo 14
Property 65592 photo 15
Property 65592 photo 16

Detalji

  • Godina izgradnje: 1971
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju stan od 95 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, jedne kuhinje, jedne trpezarija, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na grad. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
195 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 66092
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
174 000 € 2676 €/m²
  • Kod objekta 65111
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 6136 €/m²
  • Kod objekta 66013
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 8125 €/m²
  • Kod objekta 64932
  • Kvadratura 32 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 65784
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
245 000 € 4016 €/m²
  • Kod objekta 65117
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
225 000 € 2884 €/m²
  • Kod objekta 65364
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 65210
  • Kvadratura 26 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
210 000 € 3962 €/m²
  • Kod objekta 64835
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
275 000 € 3928 €/m²
  • Kod objekta 65239
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter