7 500 000 €
9494 €/m²
Property 46821 photo 1
Property 46821 photo 2
Property 46821 photo 3
Property 46821 photo 4
Property 46821 photo 5
Property 46821 photo 6
Property 46821 photo 7
Property 46821 photo 8
Property 46821 photo 9
Property 46821 photo 10
Property 46821 photo 11
Property 46821 photo 12
Property 46821 photo 13
Property 46821 photo 14
Property 46821 photo 15
Property 46821 photo 16
Property 46821 photo 17
Property 46821 photo 18

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2019
  • Broj soba: 7
  • Energy Class: A
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 8
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 790 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, kupatila sa tuš kabinom, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila, 3 kupatila sa tuš kabinom, ostava. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu. Nekretnina poseduje krovnu terasu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
6 350 000 € 8906 €/m²
  • Kod objekta 23654
  • Kvadratura 713 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
6 770 000 € 8462 €/m²
  • Kod objekta 23660
  • Kvadratura 800 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
6 245 000 € 13877 €/m²
  • Kod objekta 46120
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
6 300 000 € 7627 €/m²
  • Kod objekta 49056
  • Kvadratura 826 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
6 780 000 € 7353 €/m²
  • Kod objekta 23659
  • Kvadratura 922 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
8 300 000 € 16938 €/m²
  • Kod objekta 9670
  • Kvadratura 490 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
8 500 000 € 12592 €/m²
  • Kod objekta 41512
  • Kvadratura 675 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
7 500 000 € 9493 €/m²
  • Kod objekta 46821
  • Kvadratura 790 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
6 940 000 € 8032 €/m²
  • Kod objekta 23647
  • Kvadratura 864 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
6 680 000 € 9125 €/m²
  • Kod objekta 23655
  • Kvadratura 732 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter