Prodaja - Vila 520 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
7 500 000 €
14423 €/m²
Property 25078 photo 1
Property 25078 photo 2
Property 25078 photo 3
Property 25078 photo 4
Property 25078 photo 5
Property 25078 photo 6
Property 25078 photo 7
Property 25078 photo 8
Property 25078 photo 9
Property 25078 photo 10
Property 25078 photo 11
Property 25078 photo 12
Property 25078 photo 13
Property 25078 photo 14
Property 25078 photo 15
Property 25078 photo 16
Property 25078 photo 17
Property 25078 photo 18
Property 25078 photo 19
Property 25078 photo 20
  • Kod objekta 25078
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 520 m²
  • Površina placa 455 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2013
  • Udaljeno od mora: 30 m
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Opis

Na prodaju vila od 520 kv.m u Limasol. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
9 500 000 € 16129 €/m²
  • Kod objekta 46818
  • Kvadratura 589 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
6 350 000 € 8906 €/m²
  • Kod objekta 23654
  • Kvadratura 713 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
6 940 000 € 8032 €/m²
  • Kod objekta 23647
  • Kvadratura 864 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
6 680 000 € 9125 €/m²
  • Kod objekta 23655
  • Kvadratura 732 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
6 780 000 € 7353 €/m²
  • Kod objekta 23659
  • Kvadratura 922 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
6 770 000 € 8462 €/m²
  • Kod objekta 23660
  • Kvadratura 800 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
6 245 000 € 13877 €/m²
  • Kod objekta 46120
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
6 450 000 € 8945 €/m²
  • Kod objekta 23600
  • Kvadratura 721 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
6 300 000 € 7627 €/m²
  • Kod objekta 49056
  • Kvadratura 826 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
7 500 000 € 9493 €/m²
  • Kod objekta 46821
  • Kvadratura 790 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter