Prodaja - Vila 287 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 900 000 €
6620 €/m²
Property 39824 photo 1
Property 39824 photo 2
Property 39824 photo 3
Property 39824 photo 4
Property 39824 photo 5
Property 39824 photo 6
  • Kod objekta 39824
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 287 m²
  • Površina placa 435 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 287 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 800 000 € 7200 €/m²
  • Kod objekta 25110
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 000 000 € 5405 €/m²
  • Kod objekta 26804
  • Kvadratura 370 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 800 000 € 9333 €/m²
  • Kod objekta 45713
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 200 000 € 7719 €/m²
  • Kod objekta 37677
  • Kvadratura 285 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 500 000 € 5681 €/m²
  • Kod objekta 9069
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 950 000 € 6093 €/m²
  • Kod objekta 25954
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 060 000 € 17758 €/m²
  • Kod objekta 9671
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 850 000 € 2350 €/m²
  • Kod objekta 51522
  • Kvadratura 787 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 800 000 € 5294 €/m²
  • Kod objekta 51115
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 500 000 € 7575 €/m²
  • Kod objekta 44539
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter