Prodaja - Vila 300 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 200 000 €
4000 €/m²
Property 33046 photo 1
Property 33046 photo 2
Property 33046 photo 3
Property 33046 photo 4
Property 33046 photo 5
Property 33046 photo 6
Property 33046 photo 7
Property 33046 photo 8
Property 33046 photo 9
  • Kod objekta 33046
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 300 m²
  • Površina placa 500 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 650 m
  • Udaljenost od aerodroma: 52 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 300 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 200 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 33046
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 200 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 36898
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 200 000 € 3389 €/m²
  • Kod objekta 49712
  • Kvadratura 354 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 500 000 € 4285 €/m²
  • Kod objekta 33174
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
979 200 €
  • Kod objekta 37211
  • Kvadratura 0 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 190 000 € 5891 €/m²
  • Kod objekta 55902
  • Kvadratura 202 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 250 000 € 4863 €/m²
  • Kod objekta 44171
  • Kvadratura 257 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
1 761 616 € 4482 €/m²
  • Kod objekta 45527
  • Kvadratura 393 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 590 000 € 2531 €/m²
  • Kod objekta 45606
  • Kvadratura 628 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
978 000 € 2731 €/m²
  • Kod objekta 45163
  • Kvadratura 358 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter