Prodaja - Vila 358 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
978 000 €
2732 €/m²
Property 45163 photo 1
Property 45163 photo 2
  • Kod objekta 45163
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 358 m²
  • Površina placa 499 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju vila od 358 kv.m u Limasol. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, grejanje.

Za prodaju
1 395 000 € 3720 €/m²
  • Kod objekta 45719
  • Kvadratura 375 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
900 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 43817
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
890 000 € 3708 €/m²
  • Kod objekta 45570
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
980 000 € 3277 €/m²
  • Kod objekta 42227
  • Kvadratura 299 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 100 000 € 3606 €/m²
  • Kod objekta 49381
  • Kvadratura 305 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
990 000 € 5657 €/m²
  • Kod objekta 9650
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
900 000 € 3409 €/m²
  • Kod objekta 45655
  • Kvadratura 264 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 250 000 € 4863 €/m²
  • Kod objekta 44171
  • Kvadratura 257 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
1 000 000 € 3125 €/m²
  • Kod objekta 36147
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 300 000 € 3757 €/m²
  • Kod objekta 48890
  • Kvadratura 346 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter