Prodaja - Vila 393 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 761 616 €
4482 €/m²
Property 45527 photo 1
Property 45527 photo 2
Property 45527 photo 3
Property 45527 photo 4
Property 45527 photo 5
Property 45527 photo 6
  • Kod objekta 45527
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 393 m²
  • Površina placa 833 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 6
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 393 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 463 700 € 4158 €/m²
  • Kod objekta 45384
  • Kvadratura 352 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 490 000 € 4527 €/m²
  • Kod objekta 31798
  • Kvadratura 550 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 000 000 € 4237 €/m²
  • Kod objekta 30357
  • Kvadratura 472 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 400 000 € 5333 €/m²
  • Kod objekta 30578
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 100 000 € 3030 €/m²
  • Kod objekta 26805
  • Kvadratura 693 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 448 000 € 5934 €/m²
  • Kod objekta 19767
  • Kvadratura 244 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
2 131 289 € 4613 €/m²
  • Kod objekta 45528
  • Kvadratura 462 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 500 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 52066
  • Kvadratura 390 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 500 000 € 5555 €/m²
  • Kod objekta 29147
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 800 000 € 7200 €/m²
  • Kod objekta 25110
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter