1 190 000 €
5891 €/m²
Property 55902 photo 1
Property 55902 photo 2
Property 55902 photo 3
Property 55902 photo 4
Property 55902 photo 5
Property 55902 photo 6
Property 55902 photo 7
Property 55902 photo 8
Property 55902 photo 9
Property 55902 photo 10

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 1600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 202 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i bazen, parking, baštu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 36215
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 448 000 € 5934 €/m²
  • Kod objekta 19767
  • Kvadratura 244 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
1 100 000 € 3606 €/m²
  • Kod objekta 49381
  • Kvadratura 305 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 300 000 € 3757 €/m²
  • Kod objekta 48890
  • Kvadratura 346 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 500 000 € 3409 €/m²
  • Kod objekta 52362
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
970 000 € 5449 €/m²
  • Kod objekta 26309
  • Kvadratura 178 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
970 000 € 3031 €/m²
  • Kod objekta 41547
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 190 000 € 5891 €/m²
  • Kod objekta 55902
  • Kvadratura 202 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 100 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 23126
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 500 000 € 3409 €/m²
  • Kod objekta 47537
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter