Prodaja - Vila 470 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
2 000 000 €
4255 €/m²
Property 32895 photo 1
Property 32895 photo 2
Property 32895 photo 3
Property 32895 photo 4
Property 32895 photo 5
Property 32895 photo 6
Property 32895 photo 7
Property 32895 photo 8
Property 32895 photo 9
Property 32895 photo 10
Property 32895 photo 11
Property 32895 photo 12
Property 32895 photo 13
Property 32895 photo 14
  • Kod objekta 32895
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 470 m²
  • Površina placa 2800 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2000
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 42 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 470 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, roštilj, garaža, ostavu.

Za prodaju
2 000 000 € 12903 €/m²
  • Kod objekta 45607
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 000 000 € 3508 €/m²
  • Kod objekta 44449
  • Kvadratura 570 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 000 000 € 5555 €/m²
  • Kod objekta 36409
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 600 000 € 6046 €/m²
  • Kod objekta 43129
  • Kvadratura 430 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 700 000 € 9642 €/m²
  • Kod objekta 47735
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 800 000 € 3938 €/m²
  • Kod objekta 42132
  • Kvadratura 711 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 700 000 € 3617 €/m²
  • Kod objekta 23754
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
2 750 000 € 8757 €/m²
  • Kod objekta 38598
  • Kvadratura 314 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 490 000 € 4527 €/m²
  • Kod objekta 31798
  • Kvadratura 550 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter