Prodaja - Zemljište 955 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Chania Kissamos
477 500 €
500 €/m²
Property 32758 photo 1
Property 32758 photo 2
Property 32758 photo 3
Property 32758 photo 4
Property 32758 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 70 m
  • Udaljenost od grada: 38 km
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 955 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 760 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
590 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 65038
  • Kvadratura 6300 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
520 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 30769
  • Kvadratura 27000 m²
  • Udaljenost od mora 6200 m
Za prodaju
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 49171
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
540 000 € 539 000 € 159 €/m²
  • Kod objekta 16553
  • Kvadratura 3373 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
400 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 51473
  • Kvadratura 15165 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
700 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 40404
  • Kvadratura 8926 m²
  • Udaljenost od mora 470 m
Za prodaju
650 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 40469
  • Kvadratura 13000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
450 000 € 280 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 36756
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
450 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 22997
  • Kvadratura 14240 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
600 000 € 454 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 48715
  • Kvadratura 8300 m²
  • Udaljenost od mora 292 m

Prijava za Newsletter