400 000 €
26 €/m²
Property 51473 photo 1
Property 51473 photo 2
Property 51473 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 15165 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 900 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
590 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 65038
  • Kvadratura 6300 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
525 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 34771
  • Kvadratura 210 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
375 000 € 154 €/m²
  • Kod objekta 39514
  • Kvadratura 2420 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
500 000 € 246 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 38518
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 3200 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 43298
  • Kvadratura 2600 m²
  • Udaljenost od mora 416 m
Za prodaju
587 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 44257
  • Kvadratura 14000 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
350 000 € 221 €/m²
  • Kod objekta 64295
  • Kvadratura 1580 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
525 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 47413
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
427 000 € 241 €/m²
  • Kod objekta 36674
  • Kvadratura 1770 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter