600 000 € 454 000 €
54 €/m²
Property 48715 photo 1
Property 48715 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 292 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 72 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 8300 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 120 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
880 000 € 1760 €/m²
  • Kod objekta 18950
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
500 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 50669
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
765 000 € 170 €/m²
  • Kod objekta 37496
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
650 000 € 134 €/m²
  • Kod objekta 24183
  • Kvadratura 4834 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 56505
  • Kvadratura 11174 m²
  • Udaljenost od mora 1850 m
Za prodaju
525 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 47413
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
525 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 34771
  • Kvadratura 210 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 46787
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 40472
  • Kvadratura 6250 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 63904
  • Kvadratura 24000 m²
  • Udaljenost od mora 450 m

Prijava za Newsletter