Prodaja - Zemljište 27000 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Retimno Rethimno
520 000 €
19 €/m²
Property 30769 photo 1
Property 30769 photo 2
Property 30769 photo 3
Property 30769 photo 4
Property 30769 photo 5
Property 30769 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6200 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 41 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 27000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 600 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • Kod objekta 24670
  • Kvadratura 2021 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
765 000 € 170 €/m²
  • Kod objekta 37496
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
430 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 55851
  • Kvadratura 5834 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
475 000 € 320 000 € 191 €/m²
  • Kod objekta 12488
  • Kvadratura 1675 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 63073
  • Kvadratura 16658 m²
  • Udaljenost od mora 40 m
Za prodaju
500 000 € 2688 €/m²
  • Kod objekta 56281
  • Kvadratura 186 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 40472
  • Kvadratura 6250 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
500 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 44871
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 27000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 39826
  • Kvadratura 2920 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter