450 000 € 280 000 €
23 €/m²
Property 36756 photo 1
Property 36756 photo 2
Property 36756 photo 3
Property 36756 photo 4
Property 36756 photo 5
Property 36756 photo 6
Property 36756 photo 7
Property 36756 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1900 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 12000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
430 000 € 1699 €/m²
  • Kod objekta 56671
  • Kvadratura 253 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
520 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 30769
  • Kvadratura 27000 m²
  • Udaljenost od mora 6200 m
Za prodaju
430 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 56286
  • Kvadratura 8131 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
390 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 36021
  • Kvadratura 18865 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
440 000 € 427 000 € 1094 €/m²
  • Kod objekta 38697
  • Kvadratura 390 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
397 000 € 397 €/m²
  • Kod objekta 38909
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 170 m
Za prodaju
500 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 50669
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
400 000 € 350 000 € 610 €/m²
  • Kod objekta 26135
  • Kvadratura 573 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
500 000 € 246 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 38518
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 3200 m
Za prodaju
500 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 38077
  • Kvadratura 4542 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter