Prodaja - Mezoneta 236 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Voula
950 000 €
4025 €/m²
Property 3224 photo 1
Property 3224 photo 2
Property 3224 photo 3
Property 3224 photo 4
Property 3224 photo 5
Property 3224 photo 6
Property 3224 photo 7
Property 3224 photo 8
Property 3224 photo 9
Property 3224 photo 10
Property 3224 photo 11
Property 3224 photo 12
Property 3224 photo 13
Property 3224 photo 14
Property 3224 photo 15
Property 3224 photo 16
Property 3224 photo 17
Property 3224 photo 18
Property 3224 photo 19
Property 3224 photo 20
Property 3224 photo 21
Property 3224 photo 22
Property 3224 photo 23
Property 3224 photo 24

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 5: 2 гостиные, 3 спальные, кухня, 3 ванные
  • Ostale pogodnosti: сигнализация, камеры наблюдения, индивидуальное отопление, 5 кондиционеров, шкафы, бойлер для нагрева воды, бронированная входная дверь, просторные веранды
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Sadržaj

  • Parking
  • Pogled na more
  • Kamin

Opis

Na prodajumezoneta od 236 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 0 sprata. Mezoneta Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, parking.

Prelepa gradska kuća za prodaju u prestižnom primorskom području Atine, Voula. Kuća se sastoji od dva nivoa. U prizemlju je dnevni boravak sa kaminom, kuhinja, spavaća soba sa odvojenim velikim kupatilom, dečije kupatilo sa tuš kabinom. Na drugom spratu se nalazi prostrani dnevni boravak, spavaća soba, garderoba i kupatilo.

Kuća ima alarmni sistem, instalirane nadzorne kamere, sprovedeno individualno grejanje, ima 5 klima uređaja, ormari, kotao za toplu vodu. Ugrađena su čelična ulazna vrata. Prostrane terase imaju pogled na prekrasan pogled na more. Postoji natkriveni parking za 1 automobil.

Za prodaju
860 000 € 5931 €/m²
  • Kod objekta 65063
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 055 000 € 5171 €/m²
  • Kod objekta 66049
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
945 000 € 870 000 € 4578 €/m²
  • Kod objekta 8404
  • Kvadratura 190 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
880 000 € 5866 €/m²
  • Kod objekta 64719
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
940 000 € 6225 €/m²
  • Kod objekta 65137
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 050 000 € 4375 €/m²
  • Kod objekta 14288
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 630 m
Za prodaju
1 200 000 € 8219 €/m²
  • Kod objekta 64180
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 020 000 € 8095 €/m²
  • Kod objekta 58375
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 400 000 € 8750 €/m²
  • Kod objekta 64958
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter