1 200 000 €
8219 €/m²
Property 64180 photo 1
Property 64180 photo 2
Property 64180 photo 3
Property 64180 photo 4
Property 64180 photo 5
Property 64180 photo 6
Property 64180 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodajumezoneta od 146 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila, WC. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Poseduje i kamin, klima uređaj, bazen, baštu, travnjak, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 120 000 € 7466 €/m²
  • Kod objekta 64956
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 56947
  • Kvadratura 224 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 400 000 € 8974 €/m²
  • Kod objekta 65676
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 650 000 € 6600 €/m²
  • Kod objekta 3143
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 600 000 € 8333 €/m²
  • Kod objekta 61407
  • Kvadratura 192 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 055 000 € 5171 €/m²
  • Kod objekta 66049
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 700 000 € 7834 €/m²
  • Kod objekta 64181
  • Kvadratura 217 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 020 000 € 8095 €/m²
  • Kod objekta 58375
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 7586 €/m²
  • Kod objekta 62558
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Kod objekta 60414
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter