1 400 000 €
8750 €/m²
Property 64958 photo 1
Property 64958 photo 2
Property 64958 photo 3
Property 64958 photo 4
Property 64958 photo 5
Property 64958 photo 6
Property 64958 photo 7
Property 64958 photo 8

Detalji

  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 5
  • Tip sobe: 160
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Type of flooring: tiles-wood
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodajumezoneta od 160 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na trećem spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC, 2 ostava. na 4. spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, bazen, baštu, travnjak, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu. Nekretnina poseduje krovnu terasu.

Za prodaju
1 820 000 € 9732 €/m²
  • Kod objekta 64820
  • Kvadratura 187 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 650 000 € 8918 €/m²
  • Kod objekta 8247
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 400 000 € 8750 €/m²
  • Kod objekta 64958
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 650 000 € 6600 €/m²
  • Kod objekta 3143
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 400 000 € 3589 €/m²
  • Kod objekta 57179
  • Kvadratura 390 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Kod objekta 60411
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 400 000 € 6730 €/m²
  • Kod objekta 62732
  • Kvadratura 208 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 700 000 € 7834 €/m²
  • Kod objekta 64181
  • Kvadratura 217 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 550 000 € 3875 €/m²
  • Kod objekta 13475
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter