53 000 €
8 €/m²
Property 31438 photo 1
Property 31438 photo 2
Property 31438 photo 3
Property 31438 photo 4
Property 31438 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2800 m
  • Udaljenost od grada: 123 km
  • Udaljenost od aerodroma: 42 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6500 kv.m. na Eviji.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 90 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
45 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 42236
  • Kvadratura 14600 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
76 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 6020
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 27000 m
Za prodaju
75 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 6545
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
50 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 42882
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
50 000 € 35 000 € 69 €/m²
  • Kod objekta 25011
  • Kvadratura 507 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
50 000 € 91 €/m²
  • Kod objekta 6209
  • Kvadratura 546 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
48 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 5204
  • Kvadratura 680 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
60 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 6184
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
65 000 € 216 €/m²
  • Kod objekta 6546
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
70 000 € 148 €/m²
  • Kod objekta 9838
  • Kvadratura 471 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter