48 000 €
70 €/m²
Property 5204 photo 1
Property 5204 photo 2
Property 5204 photo 3
Property 5204 photo 4
Property 5204 photo 5
Property 5204 photo 6
Property 5204 photo 7
Property 5204 photo 8
Property 5204 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 53 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 680 kv.m. na Eviji.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 360 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
60 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 6184
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
70 000 € 148 €/m²
  • Kod objekta 9838
  • Kvadratura 471 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
65 000 € 209 €/m²
  • Kod objekta 6548
  • Kvadratura 310 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
50 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 6211
  • Kvadratura 530 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
50 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 19942
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
60 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 5184
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
70 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 5277
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
65 000 € 216 €/m²
  • Kod objekta 6546
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
66 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 37426
  • Kvadratura 1003 m²
  • Udaljenost od mora 120 m

Prijava za Newsletter